3 ответы
 1. Світлана
  Світлана says:

  Доброго дня! Відпочивали з Вами з 06.03 по 10.03.2021. Сервіс середнього класу.
  В аеропорту чекали та шукали зустрічаючого хивил 30. Їхали в комфортабельному мікроавтобусі та отримали відповіді на всі можливі питання.
  07.03 були на екскурсії з гідом- турком. В захваті як він любить свою країну та місто Стамбул. Свою любов передає і туристам.
  08 та 09 були на екскурсіях з Нуртен. Цілковита протилежність. Розповідь уривками і ні про що. Так і не зрозуміли що вона розповідала. Забула що просили протягом 4 годинної екскурсії про туалет. При цьому часто розповідала про росію, її історію, історію консульства росії, порівнювала вулиці Стамбула з вулицями москви, та інше. Для мене це образливо.
  А в цілому мене зачарував Стамбул, чисті вулички, доброзичливі турки, які завжди хочуть допомогти, і головне збережена історія. Наче побували 2000 чи 3000 років назад. Обов’язково повернемося знову.

  Ответить
 2. Denis
  Denis says:

  Остались только положительные эмоции от поездки в Стамбул! Бута тур организовывали нам трансфер от аэропорта до отеля и обратно, а также брали у них однодневную поездку на море. Гид Эльмар умничка, знает русский язык идеально, очень приятный, встретил в аэропорту , все рассказал, с ним же ездили на море. Советуем!

  Ответить

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.